KONST / Litografier / Färglitografi 12837014
nr 1283 7014
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Interiör med man. Signerad, daterad 1971, numrerad 27/90. Motivet: 39x56 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:43:41
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
21 okt
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren